Ledelse

Karianne Fonn Jårvik (i permisjon)

Siv. ark. MNAL | Teamleder Arkitektur
karianne@arkoconsult.no
97594613
Les mer

Ove Håland

Daglig Leder Arkoconsult
ove@arkoconsult.no
93241511
Les mer

Håvard Hegg-Lunde

Daglig leder Arkobygg
haavard@arkoconsult.no
91741224
Les mer

Pål Kjetil Tufta

Faglig leder
pkt@arkoconsult.no
99520416
Les mer

Thor Morten Trolid

Avdelingsleder Voss, Prosjektleder
thormorten@arkoconsult.no
48170705
Les mer

Michelle B. Hauge

Ingeniør Bygg | Teamleder Byggesak
michelle@arkoconsult.no
41237095
Les mer

Jurist

Merethe Svarstad

Jurist, byggesak
merethe@arkoconsult.no
94883393
Les mer

Lena Lekve

Jurist, byggesak
lena@arkoconsult.no
95963006
Les mer

Inge A. Johannessen

Jurist, byggesak
inge@arkoconsult.no
97019880
Les mer

Mia Dullum Kongelstad

Jurist, byggesak
mia@arkoconsult.no
48307295
Les mer

Arkitekt

Karianne Fonn Jårvik (i permisjon)

Siv. ark. MNAL | Teamleder Arkitektur
karianne@arkoconsult.no
97594613
Les mer

Pål Kjetil Tufta

Faglig leder
pkt@arkoconsult.no
99520416
Les mer

Siri Nordeide (i permisjon)

Siv. Ark. MNAL
siri@arkoconsult.no
98659295
Les mer

Øyvind Brobakke Kristiansen

Sivilarkitekt
oyvind@arkoconsult.no
45663460
Les mer

Ane Netland Rolland

Arealplanlegger
ane@arkoconsult.no
47855616
Les mer

Isabella Ronatowska Rode

Sivilarkitekt
isabella@arkoconsult.no
90411089
Les mer

Linda Håland

Teknisk tegner - DAK
linda@arkoconsult.no
93819217
Les mer

Ingeniør

Håvard Hegg-Lunde

Daglig leder Arkobygg
haavard@arkoconsult.no
91741224
Les mer

Pål Kjetil Tufta

Faglig leder
pkt@arkoconsult.no
99520416
Les mer

Thor Morten Trolid

Avdelingsleder Voss, Prosjektleder
thormorten@arkoconsult.no
48170705
Les mer

Michelle B. Hauge

Ingeniør Bygg | Teamleder Byggesak
michelle@arkoconsult.no
41237095
Les mer

Brynjulf Ragnar Maurstad

Ingeniør Bygg
brynjulf@arkoconsult.no
91558756
Les mer

Adelin Hanstveit Hjellvik

Ingeniør Bygg
adelin@arkoconsult.no
41038820
Les mer

Thomas Hopland

Ingeniør Bygg
th@arkoconsult.no
90761348
Les mer

Administrasjon

Rannveig Reigstad Fotland

Økonomi og regnskap
rannveig@arkoconsult.no
95429826
Les mer

May Britt Vik Rønnestad

Økonomi og regnskap
maybritt@arkoconsult.no
41512902
Les mer

Anne Mjelstad

Administrasjon
anne@arkoconsult.no
40046894
Les mer

Beate Reigstad Hegg-Lunde

Kundebehandler, tilvalg
beate@arkoconsult.no
41129573
Les mer

Betong

Håvard Hegg-Lunde

Daglig leder Arkobygg
haavard@arkoconsult.no
91741224
Les mer

Vegard Herre

Betongarbeider
vegard@arkoconsult.no
95448430
Les mer

Ståle Nepstad

Kalkulatør
staale@arkoconsult.no
90577085
Les mer

Christoffer Myking Lone

Betonglærling TAF
cml@arkoconsult.no
98136405
Les mer

Robert Moczarny

Betongarbeider
47727547
Les mer

Even Normann

Tårnkranfører
even@arkoconsult.no
40842907
Les mer

Svein Olav Sandal

Bas, betongarbeider
svein@arkoconsult.no
46977796
Les mer

Andre Sandal

Betongarbeider
andre@arkoconsult.no
41668225
Les mer

Rudi Ellingsen Orvedal

Betongarbeider
rudi@arkoconsult.no
93216299
Les mer

Espen Guttormsen

Betongarbeider
espen@arkoconsult.no
46838124
Les mer

Christoffer Lie

Betonglærling
christoffer@arkoconsult.no
98100356
Les mer

Tømrer

Håvard Hegg-Lunde

Daglig leder Arkobygg
haavard@arkoconsult.no
91741224
Les mer

Thor Morten Trolid

Avdelingsleder Voss, Prosjektleder
thormorten@arkoconsult.no
48170705
Les mer

Ståle Nepstad

Kalkulatør
staale@arkoconsult.no
90577085
Les mer

Kasper Håland

Tømrerlærling, TAF
kasper@arkoconsult.no
46801975
Les mer

Michel Karlsen Skudal

Tømrer
michel@arkoconsult.no
48276825
Les mer

Magne Kleppe

Tømrer
magne@arkoconsult.no
47645823
Les mer

Marius Tangen

Tømrer
45277510
Les mer

SawabKhan Uryakhel

Tømrerlærling
Les mer

Lars Hvidsten Brekke

Tømrerlærling
lars@arkoconsult.no
47503149
Les mer

Ivica Udovcevic

Tømrer
97469077
Les mer

Lukasz Stasiuk

Tømrer
lukasz@arkoconsult.no
90085494
Les mer

Deividas Maziliauskas

Tømrer
deividas@arkoconsult.no
46743545
Les mer

Dan Berge

Tømrer
dan@arkoconsult.no
93403727
Les mer

Cezary Stasiuk

Tømrer
cezary@arkoconsult.no
91535131
Les mer

Christopher Baldry

Tømrer
chris@arkoconsult.no
46268454
Les mer

Aleksandrs Sceglovs

Tømrer
aleksandr@arkoconsult.no
47817074
Les mer

Kjartan Mjelstad

Formann, Tømrer
kjartan@arkoconsult.no
41336167
Les mer

Vidar Hausberg

Tømrer
vidar@arkoconsult.no
47476271
Les mer

Ola Braathen Reigstad

Tømrer
ola@arkoconsult.no
41758735
Les mer

Viviann Mjelstad

Tømrer
viviann@arkoconsult.no
40602487
Les mer

Øystein Horsås

Byggmester
oystein@arkoconsult.no
98068018
Les mer

Jan Haldor Hatlestad

Anleggsleder, Byggmester
jan@arkoconsult.no
48102853
Les mer

Chris Fudala

Tømrer
chris.fudala@arkoconsult.no
92540463
Les mer

Eivind Martin Elvik

Byggeleder, Formann
eivind@arkoconsult.no
92402561
Les mer

Steffen Fjose

Byggmester
steffen@arkoconsult.no
45451316
Les mer

Dariusz Walasek

Tømrer
dariusz@arkoconsult.no
46278832
Les mer

Tadas Vaitkevicius

Tømrer
tadas@arkoconsult.no
98038601
Les mer

Per Helge Lande

Tømrer
perhelge@arkoconsult.no
90072234
Les mer
crossmenu